loading...

ஜ«!! پادشاه هشت سیلندر !!»ஜ

جمع آوری جدیدترین ماشین های سوپر اسپرت در این سایت!

عکس ها و اطلاعات ماشین DMC Ferrari F12 Spia

Yaroo بازدید : 638 یکشنبه 17 دي 1391 نظرات (0)

The Ferrari F12berlinetta is so new that even the first ones off the production line must have a bit of that new car smell still wafting around the cabin. But that hasn’t stopped the German tuning firm DMC from developing a fairly dramatic re-body for the car. Called the F12 Spia, DMC say the bodywork changes are designed to be  reversible, and they include a lip spoiler, wider side skirts, a roof scoop, a vented hood, rear diffuser, and a small rear spoiler. Stylish multi-spoke 21-inch wheels up front, and 22-inch wheels at the rear, fill out the arches nicely.

فراری است تا F12berlinetta جدید که حتی آنهایی که برای نخستین بار خط تولید باید بوی کمی که ماشین جدید هنوز در اطراف کابین wafting. اما این تنظیم DMC شرکت آلمانی در حال توسعه نسبتا چشمگیر پاسخ بدن برای ماشین متوقف نشده است. نام Spia F12، DMC می گویند تغییرات بدنه طراحی شده است که برگشت پذیر هستند، و آنها شامل یک اسپویلر لب، طرف دامن گسترده تر، حرکت شبیه چمچه زنی سقف، هود بادی، دیفیوزر عقب، و یک اسپویلر کوچک و عقب است. شیک چند صحبت کرد چرخ تا 21 اینچ جلو و چرخ های 22 اینچی در عقب، با پر کردن قوس سادگی.

فراری است تا F12berlinetta جدید که حتی آنهایی که برای نخستین بار خط تولید باید بوی کمی که ماشین جدید هنوز در اطراف کابین wafting. اما این تنظیم DMC شرکت آلمانی در حال توسعه نسبتا چشمگیر پاسخ بدن برای ماشین متوقف نشده است. نام Spia F12، DMC می گویند تغییرات بدنه طراحی شده است که برگشت پذیر هستند، و آنها شامل یک اسپویلر لب، طرف دامن گسترده تر، حرکت شبیه چمچه زنی سقف، هود بادی، دیفیوزر عقب، و یک اسپویلر کوچک و عقب است. شیک چند صحبت کرد چرخ تا 21 اینچ جلو و چرخ های 22 اینچی در عقب، با پر کردن قوس سادگی.

کلیپ دریفت

Yaroo بازدید : 662 یکشنبه 17 دي 1391 نظرات (0)

در این پست کلیپی برای دوستان اماده کردیم از دریفت!حرکتی نمایشی که ریشه در ژاپن دارد و در حال حاضر در دنیا طرفداران زیادی دارد.امیدوارم که مورد پسند واقع بشود.(دو کیفیت)

تست و بررسی AMS Performance Nissan GTR Alpha 12

Yaroo بازدید : 624 پنجشنبه 30 آذر 1391 نظرات (0)

در این پست کلیپی که به تازگی توسط تیم Car And Driver منتشر شده است را برای دوستان اماده کردیم که در ان به تست و بررسی AMS Nissan GT-R Alpha 12 پرداخته می شود.این خودرو قادر به تولید 1400 اسب بخار می باشد.در ادامه می توانید این کلیپ را دریافت کنید.(دو کیفیت)

بحث های بنزینی!

Yaroo بازدید : 647 پنجشنبه 30 آذر 1391 نظرات (0)

مباحث مربوط به بنزین واقعاً گیج‌کننده هستند، به راحتی می‌توان فرضیاتی در مورد آن مطرح کرد که به نظر منطقی می‌رسند، اما وقتی آزمایشات عملی دخیل شوند، درست نبودن این فرضیات مشخص خواهد شد. یک نمونه از این تجربیات در درجه بندی اکتان قابل مشاهده است.

واقعاً عدد اکتان چیست؟

اگر بخواهیم این سؤال را ساده‌تر توضیح دهیم، در کشورهای دیگر وقتی که شما به پمپ‌بنزین می‌روید و پمپ‌های متعددی در پیش روی شما قرار دارند، عدد نوشته شده بالای هر کلید یا نازل، نشان دهنده عدد خاص اکتان است. معمولاً این عدد از ۸۷ تا ۹۳ است و در کشور خودمان به بنزین معمولی و بنزین سوپر شهرت دارند.

در دنیای خودروها این‌طور بیان می‌شود که عدد بالاتر نشان‌دهنده کیفیت بهتر است. به هر حال، قدرت اسب بخار بیشتر و میزان مسافت طی شده بیشتر با هر باک پر، خواسته همه رانندگان است و همین موارد باعث می‌شوند که حس کنیم، عدد اکتان بالاتر برابر با کارایی بیشتر است. شرکت‌های سازنده بنزین هم این ذهنیت را دریافته و از هیچ تلاشی برای برآورده کردن این خواسته راننده‌ها دریغ نمی‌کنند. برچسب گذاری بنزین با اکتان ۸۷ به عنوان بنزین معمولی و بنزین با اکتان ۹۱ یا ۹۳ به عنوان بنزین سوپر تلاشی در جهت تقویت این طرز فکر است.
از آنجایی که بنزین سوپر نسبت به بنزین معمولی قیمت بالاتری دارد، این شرکت‌ها علاقمندند که افراد بیشتری را به پرداخت پول بیشتر به ازای کیفیت بهتر سوخت ترغیب کنند. اینجاست که فلسفه معنی عدد اکتان بنزین وارد کارزار می‌شود. در طی زمان طولانی به مردم قبولانده شده که سوخت با عدد اکتان بالا، تمیزتر و کامل‌تر می‌سوزد، و انرژی بیشتر و میزان مسافت طی شده بیشتری نسبت به بنزین با عدد اکتان معمولی برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد، زیرا این سوخت انرژی بیشتری در خود دارد. هیچ‌کدام از این اظهارنظرها صحیح نیستند، در حقیقت عدد اکتان بنزین هیچ ربطی به میزان قدرت آن ندارد، این عدد فقط بیان کننده این است که این سوخت قبل از اشتعال تا چه حد می‌تواند فشرده شود، هرچقدر عدد اکتان بالاتر باشد، احتمال اشتعال تحت فشار آن کمتر است.
ولی چرا همه می‌خواهند سوختی تولید کنند که اشتعال آن در موتور سخت‌تر باشد؟ برای فهمیدن نقش عدد اکتان و فشار احتراق در موتور، آشنایی با اصطلاحی به نام “knock” ضروری به نظر می‌رسد. وقتی که بنزین از طریق انژکتور به داخل سیلندر اسپری می‌شود و با اکسیژن ترکیب می‌شود، طراحان موتور انتظار دارند این سوخت به حالت گاز در آنجا بماند تا زمانی که شمع‌ها روشن شوند و باعث انفجار برای حرکت به سمت پایین پیستون برای ایجاد نیرو شوند. مدت زمان این انفجار بسیار حیاتی است، بنزینی که خیلی سریع مشتعل شود باعث ایجاد knock (ضربه) می‌شود که این عمل خروجی و کارایی موتور را کاهش می‌دهد و حتی در شرایط بد می‌تواند به موتور آسیب فیزیکی برساند.

در اکثر موتورها، به ندرت شاهد این نوع ضربه هستیم و این به این دلیل است که میزان تراکم (فشاری که مخلوط سوخت و هوا به سیلندر وارد می‌کند) به اندازه کافی پایین است و عدد اکتان بنزین‌های معمولی کافی و مطلوب است. قاطعانه می‌توان گفت هیچ سودی از استفاده از بنزین‌های سطح بالا در موتورهای استاندارد و خوب نصیب شما نخواهد شد، زیرا این موتورها قادر نیستند از این خاصیت ضربهٔ کمتر سود ببرند، اگرچه طرح‌های مدیریت موتور پیشرفته‌تر به ویژه مدل‌های به کار رفته در وسایل مجهز به تکنولوژی توربو شارژ و سوپر شارژ می‌توانند تراکم را تا حد بالایی انجام دهند، بنابراین به بنزین‌های با اکتان بالاتر برای جلوگیری از ایجاد ضربه نیازمندند.

چگونه بفهمیم که آیا خودروی ما به بنزین سوپر احتیاج دارد یا بنزین معمولی؟

تقریباً در دستورالعمل همه وسایل نقلیه عدد اکتان بهینه برای آن وسیله درج شده است. برخی از خودروهای لوکس یا مسابقه‌ای از هشداری بر روی درب باک استفاده می‌کنند که بر روی آن نوشته شده «فقط از سوخت بدون سرب با کیفیت بالا استفاده کنید».
به عنوان جمع‌بندی بار دیگر تاکید می‌کنیم که با استفاده از سوخت‌های با درجه اکتان بالا در موتوری که برای استفاده از سوخت‌های معمولی طراحی و تنظیم شده هیچ تغییری در میزان قدرت یا کارایی موتور ایجاد نخواهد شد. تفکری هم که درباره تمیز کردن داخل موتور به واسطه استفاده از سوخت‌های با اکتان بالا رایج است، اشتباه است. از سوی دیگر، استفاده از سوخت‌های با اکتان پایین، در موتوری که برای استفاده از سوخت‌های با اکتان بالا طراحی شده است، ریسک آسیب به موتور را افزایش می‌دهد و به مرور زمان بر کارایی آن تأثیر منفی خواهد داشت.
دفعه بعد که کسی خواست فلسفه عدد اکتان سوخت را برای شما تشریح کند، می‌توانید برای او تأثیر عدد اکتان را به طور کامل شرح دهید، یا اینکه سری تکان بدهید، لبخندی بزنید، پول سوخت را بپردازید و حرکت کنید!

Wald International Toyota GT 86 / Scion FR-S Tuning Package

Yaroo بازدید : 665 پنجشنبه 30 آذر 1391 نظرات (0)

Ahead of its unveiling at the 2013 Tokyo Auto Salon in January, Wald International, a Japanese tuning company, have just released information on their tuning package for the Toyota GT 86 / Scion FR-S. The changes are designed to give the car a significantly more aggressive appearance – although sadly with out the performance upgrades to back up the new look.

ترجمه شده در translate.google ) : پیش از آشکار خود را در سالن خودرو 2013 توکیو در ماه ژانویه، والد بین المللی، یک شرکت ژاپنی تنظیم، اطلاعات منتشر شده در بسته بندی تنظیم خود را برای تویوتا GT 86 / SCION FR-S است.تغییرات طراحی شده اند را به خودرو ظاهر قابل توجهی تهاجمی تر - اگرچه متاسفانه با ارتقاء عملکرد به عقب نگاه جدید است.

تعداد صفحات : 48

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 237
 • کل نظرات : 60
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 56
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 59
 • باردید دیروز : 17
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 121
 • بازدید ماه : 309
 • بازدید سال : 1,273
 • بازدید کلی : 375,515